CLUB VLÁDCE SÍLY

Vytváříme bezpečný prostor, kde sami objevíte jak dál…

Club Vládce Síly je moudře sestavený systém, díky kterému budete žít lepší život. Já sám jsem tomu příkladem. Během necelých dvou měsíců jsem se změnil ze stavů, ve kterých jsem přemýšlel, jestli a jakým způsobem ukončit své bytí na planetě Zemi, na stavy štěstí, vyrovnanosti, klidu, pohody, spokojenosti a lásky k sobě samému.”
Vojta Unger, člen clubu Vládce Síly od roku 2017

Také chceš konečně nalézt cestu, na které již nikdy nebudeš sám a jež tě dovede k sobě samému a vědomému tvoření vlastního života? Zjistit svůj smysl života, plnit si veškerá přání a uvést v realitu i ty nejniternější sny? Společně to dokážeme! Club Vládce Síly tě krůček po krůčku provede skrze současný život, tvé nitro, až k absolutní svobodě.

Chceš žít svůj život a zajít za hranice každodenního nudného stereotypu? Nalézt v sobě odvahu a vůli vše změnit? Pak jsi tu správně a vítáme tě v clubu Vládce Síly.

CO MĚ ČEKÁ ve VLÁDCi SÍLY?

“Vyhovuje mi, jak jsou cvičení v clubu Vládci Síly neutrální a každý si v tom muže najít to, co zrovna potřebuje objevit.
Mám pocit, že s jednotlivými cvičeními se otevírají i jiné obzory než jen ty, pro které je dané cvičení určeno.
Cítím, že prostor pro objevování se rozšiřuje a já mám otevřeno mnohem víc dveří.
Tomáš, člen clubu Vládce Síly od roku 2019

Club Vládce Síly je především o vlastním prožitku. Získáš naši podporu a systém, který tě provede cestou sebepoznání.
Kvůli této skutečnosti nelze tuto cestu přesně definovat, protože nevnucuje “naši pravdu”, ale vede tě do tvé vlastní reality.
Každý Vládce Síly prožívá cestu jinak a přináší mu takový užitek, který právě v danou chvíli on sám potřebuje pochopit, získat, zažít.

KAŽDODENNÍ OSOBNÍ KONTAKT A PŘÁTELSTVÍ

“Club Vládce Síly je úžasná, poznáte stejně smýšlející lidi, máte kolem sebe úžasnou rodinu a velkou podporu, která se Vám neustále věnuje. Za první dva měsíce vidím na sobě velké pokroky, je to až neuvěřitelné. Za mě opravdu to nejvíc, co mě zatím potkalo, a jsem za to neskutečně vděčná.” Míša, členka clubu Vládce Síly od roku 2016

Internet je zahlcen automatickými anonymními kurzy. My vytváříme hluboká přátelství, rodinnou pohodu a podpůrnou atmosféru. Každý den se přes videokonferenci můžeš sejít s Průvodcem a probrat vše, co tě zajímá. Postup do nové lekce si vždy domluvíš se svým Průvodcem.

POCHOPENÍ MYSLI

“Jeden den jsem si vybral na ovládnutí jedné myšlenky - pozorování šišky, zrovna mi často naskakovaly jiné myšlenky, ale vracel jsem se zpět, pak jsem si uvědomil, že se mi vlastně „nechce“ myslet stále na jednu věc, že mě to vlastně „nebaví“. Ale hned jsem si pak řekl, že tím pádem jsem OTROKEM svých myšlenek (které mi neustále naskakují samy od sebe různými směry) a silně jsem se začal opět soustředit na tu šišku, abych JÁ rozhodoval, na co budu myslet.”
Petr, člen clubu Vládce Síly od roku 2020

Myšlenky vytváří realitu. Jsou základním stavebním kamenem naplněného života. Naučíme se vše potřebné, abychom je ovládli.

OVLÁDNUTÍ EMOCÍ

“Těší mě, že už si opravdu dokážu sama zlepšit náladu a uvědomit si, že to, jak se cítím, je jen na mně, a hlavně, že to umím změnit.”
Lenka, členka clubu Vládce Síly od roku 2017

Vážně si myslíš, že jsou životní situace, ve kterých je adekvátní být naštvaný, smutný, uražený? Kdo určil, že máš právě tyto emoce prožívat? Pojď si vědomě určit náplň svých prožitků.

IDEÁLNÍ JÁ

“Určila jsem si změnit vlastnost přecitlivělost a plačtivost a našla cestu přes zodpovědnost –fantazii-klid- inteligenci a dospět až k moudrosti. Měla jsem možnost to uplatnit dvakrát. Poprvé jsem si to uvědomila, až když mě někdo zranil a v noci jsem si tím znovu ubližovala a litovala se, použila jsem návod a zvládla jsem to, podruhé jsem to zachytila, hned jak jsem se rozlítostnila, a fungovalo to. Mám ze sebe radost.
Nataša, členka clubu Vládce Síly od roku 2015

Je důležité být svůj…, a tím žít opravdu svůj život. A za tím půjdeš hluboko do svého jádra. Vyrosteš v toho nejlepšího člověka, kterého si teď ještě ani nedovedeš představit. :)

UZAVŘENÉ FÓRUM

Prostor pro tvůj deník postupu a hlavně každodenní komunikaci s dalšími Vládci Síly. Tvoříme již velkou komunitu, kde se vždy najde někdo, kdo je schopný ti pomoci s jakýmkoli tvým problémem.

HROMADNÁ VIDEOKONFERENCE

“Jen 2 týdny jsme v kontaktu a vše se začíná měnit! Videotelefonáty s tebou Sidrisi i Průvodci, jsou báječné. Vždy se bavím a posunu se dál.”
Hanka, členka clubu Vládce Síly od roku 2019

Každou 1. neděli v měsíci se všichni Vládci Síly mohou sejít na společné videokonferenci se Sidrisem, kde se vzájemně inspirujeme a sdílíme největší úspěchy. Odpovídáme na všechny otázky.

SÍLA

Naučil jsem se vnímání své Síly a práci s ní, je kolem mne, a zároveň jsem pochopil, že má skořápka je neproniknutelná a nic mě nemůže ovlivnit, pokud nebudu sám chtít. To mi velice pomáhalo, když někdo kolem mě šířil negativní emoce. Zároveň uvědomění, co dělá tento hmotný prostor tím, čím je – čas, prostor, hranice. Napojení na niternou sílu je také naprosto dokonalý prožitek úplného naplnění a klidu. Během třetí lekce jsem se nějak srovnal – objevil jsem klid a Sílu, což mi pomáhá řešit bravurně každodenní situace stejně tak, jako mi to pomáhá expandovat.
Leoš, člen clubu Vládce Síly od roku 2020

Čeká tě osvojení si obrovského množství nových dovedností spolu s praktickým pochopením nehmotného a hmotného světa.

PROPOJENÍ MATERIÁLNÍHO A DUCHOVNÍHO POZNÁNÍ

“Realita je zkušebnou toho, co ovládám. Pokud ji nedokážu ovlivnit, tak je to důkaz, že něco ještě neovládám. Neznal jsem smysl života, byl jsem otrávený, a čím jdu dále, tím více si to užívám.”
Radek, člen clubu Vládce Síly od roku 2018

Většina lidí si sedne do meditace a je šťastná, pak ale jdou žít běžný život a veškeré poznání, které získali v klidu domova, je náhle to tam. Jako kdyby to byly dvě zcela oddělené místnosti a my jsme mohli vždy být buď v jedné, či druhé. Společně zbouráme příčku, která je rozděluje, a budeme žít život Vládce Síly 24 hodin denně.

PRAXE, PRAXE A ZASE PRAXE

“Duchovnímu životu se věnuji asi 8 let. Za tu dobu jsem se toho dost naučil ale celkově jsem se točil v kruhu a posuny byly malé. Cesta Vládce Síly je perfektně sestavená a vedla mě od cvičení ke cvičení bez nutnosti opakovat cvičení staré. To má za následek rychlý postup a časovou nenáročnost. Za krátkou dobu na sobě vidím velký posun. Navíc mně cesta pomáhá držet se jednoho směru. S tím jsem měl vždycky problém. Přečetl jsem si nějakou knížku, nadchl jsem se a začal ji praktikovat, ale jenom do doby, než jsem přečetl jinou. Tím jsem pořád tříštil sílu a znovu začínal. Jsem moc rád, že jsem tuto cestu našel a můžu po ní kráčet za doprovodu úžasných lidí.”
Tomáš, člen clubu Vládce Síly od roku 2016

Skutečně tě již přestane zajímat teorie, protože vše, co jsi doteď četl, prožiješ sám na sobě. Již to nebude: “Četl jsem. Slyšel jsem. Věřím…” Již nastane prosté: “Já vím, zažil jsem to“.

TVOŘENÍ VLASTNÍHO ŽIVOTA

“Synchronicita funguje tak rychle jako nikdy předtím (dříve jsem do toho vkládala mnoho energie a výsledky trvaly dlouho), to, co potřebuji a chci, mi do života přichází samo během 14 dnů a menší události během pár hodin (dříve to byly měsíce).”
Jana, členka clubu Vládce Síly od roku 2019

Jaký život chceš ty prožívat? Dokážeš naprosto vše… Stačí vědět, jak na to.

ZBAVÍŠ SE STRACHU

“Cítím se vyrovnaná sama se sebou, přestávám mít strach z budoucnosti.” Tamara, členka clubu Vládce Síly od roku 2016

Svět budeš brát jako jednu velkou hru, ve které strach již nemá své místo.

SMYSL ŽIVOTA

“Co se týká smyslu života, uvědomila jsem si spoustu věcí, které chci dělat a rozvíjet. Nějak se mi pomalu skládá ten obrázek dohromady. Jsem teprve na začátku, ale už tam není jen černá díra a tápání… Děkuji za vaše vedení! Moc mi pomáháte.”
Soňa, členka clubu Vládce Síly od roku 2019

Každý z nás má vlastní životní příběh a cestu. Jestli se ptáš, jaký je smysl života, odpověď můžeš najít pouze ty. Nic nejde paušalizovat a smysl života již vůbec ne. Vše máš na dosah ruky, jen vědět, kam pro konkrétní poznání sáhnout.

PODPORA

“Moje skupinka je super, všichni účastníci jsou velmi usilovní a to mě neustále podporuje a motivuje, abych se i já snažila. Myslím si, že je to pro každého účastníka super, že má možnost spolusdílení s jinými Vládci Síly. A Průvodce je vážně perfektní, velmi se nám věnuje i individuálně. Na každého si najde čas.”
Lucia, členka clubu Vládce Síly od roku 2017

Každý večer se s Průvodcem a svou skupinou uvidíš na živé videokonferenci! Toto setkávání je dobrovolné, ale můžeme je z celého srdce doporučit, jelikož tak se udržíš v energii a touze jít stále dál a dál. Každý den spolu proberete, co tě zajímá, co právě nejde, a Průvodce ti je stále k dispozici.

Cesta Vládce Síly reálně mění život mnoha lidem. Přidáš se k nim i ty?

“Vědomost se zlepšuje úžasným tempem. Zrovna dneska jsem si uvědomil, jak jsem tento měsíc vlastně prožil. Tento měsíc jsem si užil více než za poslední rok. Je to naplňující pocit, užívat si každou vteřinu života, prožívat ji a vědomě se rozhodovat, co dělám. Všechno jde lehce a přesně tam, kam má.

Štefan, člen clubu Vládce Síly od roku 2019

“Krásným zážitkem pro mě byla situace, kdy jsem se sešla s bývalými kolegy a velká část z nich mi nezávisle na sobě řekla, že jsem celá rozzářená a vypadám spokojeně (a to jsem měla celkem náročný den v práci). Mám pocit, že si se mnou lidé mnohem raději povídají a vyhledávají mě. Sama mám pocit, že jsem mnohem uvolněnější a otevřenější.

Verča, členka clubu Vládce Síly od roku 2020

“Club Vládce Síly otevírá ty důležité dveře do života, které v nás byly tak dlouho zavřené. Ukazuje, jak obrovské možnosti všichni máme. Club Vládce Síly mi doslova otevřel oči, více si uvědomuji vše, co dělám a co se děje kolem mě. Najednou do sebe věci víc zapadají a přicházejí ke mě příležitosti, které v daný okamžik potřebuji. Všechno se vším souvisí a posouvá se přesně tam, kam chci, aniž bych o to nějak zuřivě usilovala.“

Zuzka, členka clubu Vládce Síly od roku 2016

Kolik stojí účast v clubu vládce síly?

Jsi u nás nový ?

Vyzkoušej club Vládce Síly:
první měsíc se slevou 73%

Už se známe ?

Pravidelné měsíční členství.

Stojí 99 Kč denně (jedna káva) za nalezení cesty ke svobodě a objevení své vlastní Síly, se kterou dokážeš cokoli? Každý den společně uděláme krok k tvé dokonalé realitě.

1) Po registraci ti přijde email, ve kterém nalezneš dotazník. Poprosíme tě o co nejrychlejší vyplnění. Díky němu tě přiřadíme ke správnému Průvodci a tvá cesta o to rychleji započne. Pakliže ti po koupi nedorazí email, napiš nám na cesta@vladcesily.cz

2) Následně ti zavolá již tvůj osobní Průvodce a společně najdete největší strachy a překážky, které ti nyní brání žít plnohodnotný život. Také tě seznámím se soukromým virtuálním prostorem, kde uvidíš ostatní Vládci Síly a jejich příběhy a pomůžeme ti vše technicky zprovoznit.  

3) Ihned se vydáme na společnou cestu, kde věci, které jsme na začátku společně definovali, budeme přeměňovat ve tvou svobodu, sebejistotu a radost.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY Z BLOGU

Vládce Síly, otázky a odpovědi 8

Na půl sekundy vypadl z těla Jenom se chci ujistit, že je všechno v pořádku. Dneska ráno po cvičení jsem měl pocit, jako bych tahal nějaké své energetické nebo mentální tělo lehce za sebou. Po chvíli se to srovnalo.  Teď jsem seděl na židli a jako bych asi na půl sekundy vypadl z těla. Pocit padání a následné „rychlovhození“ zpátky do těla - doprovázeno obavou, že opravdu spadnu, a to jsem seděl pevně. Můžeš mě jenom ujistit, že to je v normálu? 

Vládce Síly, otázky a odpovědi 7

"Dnes je zajímavý den. Od rána jsem podrážděný a vzteklý. Vůbec netuším, proč v sobě pociťuji takové pocity, neznám důvod, a přesto, že jsem se snažil zjistit, co by mohlo ve mně tyto pocity vyvolat, tak jsem nepřišel vůbec na nic... Co s tím, je možné s tím něco provést?"