Jsem silnější a nepotřebuji partnera

Když se začnu cítit dobře a silně, tak přestanu”potřebovat” svého přítele… najednou mám pocit, že mě brzdí, bojím se, že mi vysaje mojí energii, které jsem spíš zvyklá mít málo, a tak se bojím o každý kousek, který mám (myslím si, že mi nemusí nic brát, jen mám ten nezdravý přístup plynoucí z častého nedostatku)… vůbec nevím, jak s takovou věcí pracovat. Co dělat? Jak zjistit, jestli mě bude přání s ním být brzdit ve vývoji, protože bychom tím přestali být na stejných vlnách/ nebo je to hloupost, co tu řeším, která se časem samostatně ustálí a já mohu sílit a třeba ještě víc tím, že budu rozdávat…?

To, že ve chvíli, kdy se cítíš silná, již nepotřebuješ svého přítele je skvělá zpráva! S partnerem bychom nikdy neměli být kvůli potřebě, ale z vlastní vůle a chtění. Jsem s partnerem, protože ho miluji a jeho přítomnost mi je příjemná. Uvidíš sama, jak bude osvobozující a jak ještě více zesílý váš vztah, když již v podvědomí a vědomí nebude figurovat žádná "potřeba" či "požadavky" na druhého a jen společně budete sdílet život. Je to tak úžasné!! Vůbec se této změny ve svém životě neboj, právě naopak - vítej ji s otevřenou náručí. Není nic krásnějšího, než svobodná láska bez strachu a pocitu, že partnera nutně potřebuji, jinak ten život nezvládu. 

Co se týká vašeho přítele, tak samozřejmě by bylo nejlepší, kdybyste cestou Vládce Síly šli společně (alespoň prvním blokem). Nebo byl alespoň nakloněn meditacím a mohli jste tak společně meditovat – partnerské meditace, kdy se chytnete za ruce, nebo ještě lépe spojíte čela, jsou tak intimní a otvírají úplně novou rovinu vztahu.

Pakliže je tvůj přítel pevně ukotvený ve hmotě, tak ho prozatím nech a uvidíš časem, jak se vztah bude vyvíjet. Každopádně tě mohu uklidnit – jsi Vládce Síly a svůj život si budeš řídit vědomě. Je velmi pravděpodobné, že lidé kolem tebe se prostřídají – staří odejdou, aby udělali místo pro nový, tobě prospěšnější kolektiv. Avšak parter je nám velmi blízký a zde bude záležet na tvé vědomé volbě, co budeš chtít dál od života.

Co se týká síly, tak určitě se o ni bát nemusíš – momentálně s ní ještě neumíš moc pracovat, jelikož jsme na začátku cesty, ale již nebude dlouho trvat a budeš ji vědomě ovládat a tvořit s ní a budeš ji moci i dále posílat bez toho, aby vás to vyčerpalo. Mimochodem je úžasné, že již po tak krátké době na své cestě Vládce Síly cítíš tak velký příval energie. :) Zkus s přítelem sdílet vše pozitivní a uvidíš, jak síla poroste. Zcela ignoruj jakoukoli negativní sílu, výčitky, strachy, zlozvyky a svou pozornost (i tvého partnera) směřuj na ty krásné chvíle.