Online přednáška o astrálním cestování

Zajímá vás astrální cestování, ale ještě nemáte odvahu si jej prakticky vyzkoušet a poznat tak na vlastní kůži nehmotný svět? Nevíte, proč byste vůbec měli dočasně opustit své hmotné tělo? K čemu je dobré astrální cestování i pro praktický život ve hmotě? Moc chcete astrálně cestovat, ale bojíte se nejrůznějších bytostí a toho, že se již nevrátíte do svého těla?

Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Poznejte jaký je svět nad hmotou. Mimotělní cestování vám otevře nejen oči, ale celé vědomí. Prožijete sami na sobě, kde se nacházíte a kdo jste ve svém nitru. Budete se doslova pohybovat svou duší a poznáte nezávislost na hmotě.

Od té chvíle budete ve sféře za hmotou i ve hmotě samotné Tvořit zcela vědomě. Již nikdy nebudete mít strach z odchodu ze světa, protože vy již víte...

Vy jste Tvůrce světa. Tvořte svůj svět.

Na pohodových přednáškách věnovaných zažíváme nahlédnutí, jaké úžasné probuzení do světa nad hmotou dává AstralniCestovani.cz !

PROŽIJETE

1) Přednáška o astrálním cestování
2) Jaké je to být astrální cestovatel?
3) První prožitky, pochopení života na Zemi
4) Volné cestování prostorem
5) Zjistíme, jak se dá v astrálních sférách tvořit s přesahem do hmotného světa.
6) Rozdíl mezi astrálním a mentálním cestování
7) Rozdíl mezi astrálním cestování a lucidním snění
8) Vyvrátíme si mýty a pomluvy
9) Zodpovíme veškeré vaše dotazy. 

"Ako to tak silnelo, spomenul som si na Tvoje slová, Sidris ,  “jdi ven! ”  “Já chci jít ven!!!” Zrazu, ako keby cez hrudník, som sa jemne a elegantne vytiahol nad telo, ale až za posteľ na jej koniec, kde som ostal levitovať asi pol metra nad zemou."
Marián

ZÍSKÁTE INFORMACE JAK REÁLNĚ ZAČÍT Z DOMOVA

a) Jak prostřednictvím mysli ovládnout fyzické tělo
aby bylo zcela klidné a poslouchalo nás - nikoli my jeho. Ve chvíli, kdy chceme astrálně vystoupit a při tom se chceme podrbat na nose, nemůžeme očekávat velký úspěch. :)

b) Jak nacítit astrální a mentálního tělo v běžném stavu mysli
Jak působí naše astrální a mentální tělo ve fyzickém světě? Co všechno dokážeme a jak na sebe vzájemně působíme Připravujete se z teorie do reality astrálního cestovatele.

c) Mentální cestování
mnoho lidí cestuje pomocí svého vědomí / ducha a nazývá to astrálním cestováním. Proto nutně musíme poznat rozdíl mezi mentálním a astrálním cestováním.

d) Jak astrálně vycestovat a co dále?
Proč astrálně cestovat, jak se dá prakticky využít, vyvrátíme si mýty a pomluvy. Vysvětlíme si astrální tvoření a hlavně - připravte si všechny otázky, které vás zajímají. :) Jen tak bude mít naše setkání skutečně velký smysl. :)

SEJDEME SE NA 3 HODINY

Přednáškou vás provede Jindřich Sidris, který se tomuto fenoménu věnuje velmi intenzivně od svých 12 let. V 17 letech prvně astrálně vystoupil. Od té doby  nehmotný svět považuje za svůj první domov. A nyní, si přednášku astrálního cestování nádherně užijme! Těšíme se :)

“Od té doby, co prvně astrálně vystoupíte, vám svět kolem vás začne připadat jako sen. Astrální svět je reálnější než ten, který zde známe, a jakmile pochopíme, jak funguje, můžeme ho aktivně využít pro tvoření v tomto hmotném světě.” 
Sidris 

ONLINE PŘEDNÁŠKA

- 3. července od 19 hodin
- Počet míst na přednášce je omezen 50 účastníky, abyste se mohli volně ptát

VSTUPENKA

- Cena vstupenky na přednášku je 90 Kč a zakoupíte ji na konci tohoto článku
- Po zakoupení zde na stránkách vám přijde e-mail s doplňujícími informacemi (prosím zkontrolujte si složku hromadné pošty či spamu, až poté případně piště přímo na email cesta@vladcesily.cz - děkujeme).    

 

"Důkaz jsem si dal. Když jsem se vracel, koukl jsem v koupelně na skříňku se zrcadlem z vrchu a přesně vprostřed vedl elektrický kabel k osvětlení. No a když jsem si vzal židli a koukl tam, tak tam byl."
Martin
 

Těšíme se na společně strávený den, během něhož opět poodhalíme oponu hmotného světa - ovládneme jak fyzické tělo, tak naši duši (astrální tělo) i ducha (mentální tělo), a tím se nadneseme nad hmotu samotnou. Jednou provždy změníme své vnímání světa kolem nás i  sama sebe.

Tip: Pokud již teď víte, že chcete reálně astrálně cestovat, tak se přihlaste na celý online kurz Astrální cestování, který vás v průběhu 11 měsíců připraví zcela přirozeně. Ano, budete astrálně cestovat!   

JIŽ JSME SPOLEČNĚ PROŽILI 28x

ROK 2020:
- 15. května, online
- 14. dubna, online
- 27. března, online
- 19. února, online
- 8. února, Brno
- 25. ledna, Praha

ROK 2019:
- 26.října, Brno
- 7. září, Praha,
- 8. června, Hradec Králové,
- 27. dubna, Brno,
- 20. dubna, Praha,
- 6. dubna, Liberec,
- 23. února, Valašské Meziříčí,
- 16. února, České Budějovice,
- 2. února, Praha,
- 19. ledna, Brno,

ROK 2018:
- 15. prosince Ostrava,
- 8. prosince, Praha,
- 27. října v Plzni,
- 20. října v Brně,
- 22. září v Liberci,
- 18. srpna v Praze,
- 9. června v Brně,
- 5. května v Praze,

ROK 2017:
- 14. května v Brně,

ROK 2016:
- 15. - 17. dubna v Janově nad Nisou 

JÁ... KDO JSEM?

Jdu v životě správnou cestou? Následuji svůj osud? Co všechno můžu změnit a jak velkou sílu mám? Ovlivňuji já okolí, nebo okolí ovlivňuje mě? Co je po smrti?

Většinu života provází otázky a nejistoty. Pokud se týkají nás – naší osoby, jsou o to více znepokojující a hodit je jen tak za hlavu, je velice obtížné až nemožné. Tyto otázky k nám většinou přichází, když nejsme se životem spokojeni, když si myslíme, že je vůči nám osud nespravedlivý, když procházíme těžkým obdobím. Něco v nás zoufale touží po odpovědi. Kdo z nás se sám sebe někdy neptal: „Proč JÁ?? Proč zrovna já?“

Neznalost a nevědění jsou ubíjející. Pojďme tedy společnými silami rozhrnout těžkou oponu naši mysli a začněme se seznamovat se svým JÁ a tím pochopit naši osudovou cestu. Objevme v sobě sílu, zvyšme si sebevědomí, přestaňme se bát smrti, zjistěme, kdo vlastně jsme a to vše hravou a příjemnou formou.

Online kurz astrálního cestování je velkým pomocníkem na této cestě sebepoznání. Abychom mohli být se sebou spokojení a poznali se v nejčistší podobě, musíme mít v harmonii celé tělo – jak to fyzické, tak to „nehmatatelné“ (mysl, duch, duše, astrální tělo…).

Získáme tak reálný důkaz, že astrální síla proudí v každém z nás. Ucítíme své astrální tělo, zbavíme se strachu ze smrti. Jak silné budete mít astrální cestování?

 

Mluvíte o nás

"Sidrisi děkuji za perfektní atmosféru, doteď jsem nabytý zvláštní supr energií :-)"
Pavel 

 

"Ahoiky, já moc děkuji za senzační zážitek! Bylo to příjemné, vtipné, domácí a přátelské a tak to má být :)"
Lucka

 

"Milé, hluboké a silné.....děkuji rovněž za sdílnost v nádherném prostoru,kde jsem cítila domov....❤ "
Eleni

 

"Dobrý večer Sidrisi, děkuji za za velmi pěkné sobotní odpoledne s příjemnými lidmi, kteří se zajímají o podobná témata. Bylo to fajn, žádná suchá neosobní přednáška, ale příjemné a poučné povídání s přáteli:)) Děkuji a přeji pohodové dny, plné tvořivé síly."
Zdraví Hana

  

"Ahoj Sidrisi a Terí, tak šest dnů po workshopu se vám už hlásím, že jsem dnes v noci astrálně vycestovala ! Mám z toho velikou radost ! :-D :-D :-D "
Šárka 

 

"Zdravim pratele, tak uz jsem asi take zasveceny. cca 20 min letani od zeme az do stratosfery v ohromnych rychlostech i s pocitem pretizeni. Problem absolutne zadny, jen jsem se nad Josefovem srazil s nejakou stribrnou kouli. Otocil jsem se a ona letela velkou rychlosti dal,  tak jsem to neresil. Ted se tady smeju jako blbecek. Zatim letam prevazne v poloseru, jen na chvilku cisci obrysy. Jeste jeden poznatek, choval jsem se jako ulicnik, jako kdyby mi bylo 15 i stejny pocit, plny energie, zrychleny. Fyzicke telo slyselo letadla red bull teamu a ja se za nimi hned vydal, doletel jsem je. Byla pecka je v te formaci pozorovat, vydel jsem piloty se sluchatky, proste vse. No a taky me napadlo mu zahybat s vejskovkou, proste klukovina. Tak snad nebudou zitra volat technika, ze jim vybroval knipl. Dukaz jsem si dal. Kdyz jsem se vracel, koukl jsem v koupelne na skrinku se zrcadlem zvrchu a presne v prostred vedl el kabel k osvetleni. No a kdyz jsem si vzal zidli a koukl tam, tak tam byl. Pri vytěleni jsem pouzil misto snazeni se o otoceni, skok ci jinou techniku, techniku fantazie, proste jsem si predstavil, ze jsem mimo telo a ve vterine jsem ve spirale stoupal ke hvezdam. Zrychlene jsem si nacitil ast. telo metodou co jsme se ucili a pak jsem si za pomoci oci navodil toceni hlavy a pocit, ze stoupam. Ne nad telo, ale nahoru do nebe. Ale jste predtim jsem se snazil obelstit mozek predstavou, ze sedim a ne lezlim. No kdyz uz jsem nevedel jestli lezim, nebo sedim, tak jsem odstartoval. Navlodil jsem si POCIT. Na zkousku jsem se vratil, probudil, zahybal rukama nohama, otevrel oci, zase je zavrel a ve vterine by zase u stropu. Pak jsem sel na pivo, uz tedy ve hmotnem svete. Vsem preji uspech! PS: Jestli to byla jen fantazie, tak tedy opravdu husta."
Martin

 

"S další proměnou mi pomohl váš kurz astrálního cestování, který byl naprosto skvělý! Možná se mi i podařilo vycestovat, ale i přes všechno co jsem cítila si tím nejsem jistá. Zabral na mě fialový vír, který v momentě, kdy se dotkl mého těla, způsobil to, že jsem byla najednou neskutečně lehká, ocitla jsem se v naprosté tmě, která byla taková měkká a příjemná a zjistila jsem, že v ní dokážu udělat krok, cítila jsem neskutečnou euforii. Snažila jsem se přesvědčit, zda se mi to opravdu povedlo, ale v tu chvíli jsem si vzpomněla na své tělo a najednou jsem ho znovu začala vnímat a vidět postranní světlo od lampičky. Takže pokud se mi to opravdu povedlo, můj výlet trval opravdu jen pár vteřin. (Mimochodem, když jste řekli, že je možné, že se ocitneme v naprosté tmě, měla jsem strach a říkala si, že tam určitě nechci :) ale to co jsem zažila nebyla vůbec strašidelná tma, naopak jsem se v ní cítila moc dobře). Od té doby to každý den zkouším, většinou když jsem v klidu odpoledne a pak ještě večer než jdu spát. Zatím se mi povedlo jen rozhýbat své astrální tělo v okolí mého těla a mít úplně volné ruce, ale úplně ven z těla jsem se ještě nedostala. Také trénuji telekinezi a s bankovkou to opravdu funguje skvěle. Takže moc děkuji za tak úžasný den s vámi."
Jana

 

"Přátelé včera jsem se zúčastnil přednášky astrálního cestování v Brně s Jindřichem a Terezkou a jsem nadšený, šťastný a ohromený, a to nejen tím, co všechno jsem se tam dozvěděl, mohl si vyzkoušet a naučit se, ale především jejich velice milým přístupem, jsou ÚŽASNÍ, ZLATÍ, no nedá se to slovy popsat. Přeji všem lidem dobré vůle mít tu čest se s nimi OSOBNĚ SETKAT. Terezko, Jindřichu DĚKUJI, děkuji ŽE JSTE
Petr